Springfree

Modré logo Springfree trampolín
10 lat Gwarancja
Nagradzany na całym świecie
Zabawa dla wszystkich

Nagrody

Nagrody Springfree

Uznana na całym świecie trampolina

Cena rodičů

Nagroda Parent Tip 2024

Średniej wielkości okrągła trampolina Springfree Trampoline zdobyła dwie prestiżowe nagrody w 2024 roku. Trampolina została uznana za jeden z najlepszych produktów dla dzieci w wieku szkolnym, a także otrzymała wyróżnienie w kategorii „Najlepsze produkty dla gimnazjów i szkół średnich” w konkursie Parents' Picks Awards. Nagrody te są szczególnie ważne, ponieważ opierają się na opiniach rodziców, nauczycieli i ekspertów oraz podkreślają atrakcyjność i jakość trampoliny w promowaniu aktywnej i bezpiecznej zabawy dla dzieci w różnym wieku.

Preis für kreative Kinder 2023

Nagroda dla Kreatywnego Dziecka 2023

Springfree Trampolines ma przyjemność ogłosić, że trampolina Medium Oval zdobyła nagrodę Creative Child Award 2023 dla Produktu Roku w kategorii Plac Zabaw. Program nagród magazynu Creative Child jest wyjątkowy, ponieważ wszystkie zgłoszenia są oceniane przez matki, wychowawców i ekspertów w dziedzinie wczesnej edukacji. Produkty nie są oceniane przez jedną osobę. Ocenia je wiele osób - tych samych, którzy je kupują.

Cena Yardzen za design 2023

Yardzen Design Award 2023

Springfree zostało uhonorowane nagrodą „Best Trampoline” przyznawaną przez Yardzen, wiodącą platformę internetową do projektowania krajobrazu. Zwycięzcy zostali wybrani na podstawie projektu, funkcjonalności, zrównoważonego rozwoju i prostoty w kształtowaniu krajobrazu. Trampolina Springfree została uznana nie tylko za najbezpieczniejszą i najwyższej jakości trampolinę, ale także za jej zdolność do poprawy estetyki ogrodu dzięki unikalnemu i stylowemu wzornictwu.

Cena maminek 2023

Cena mam 2023

Trampolina Springfree zdobyła prestiżową nagrodę Mom's Choice Award 2023. MCA wyróżnia najlepsze media, produkty i usługi dla rodzin. Każdego tygodnia firmy, wynalazcy i wydawcy z całego świata zgłaszają swoje produkty do oceny. Tylko najlepsi zdobywają nagrody MCA.

Cena za nejlepší produkt 2023

Nagroda za najlepszy produkt roku 2023

PTPA Media wybrało trampolinę Springfree jako część elitarnej grupy marek nagrodzonych Top Product Award. Przetestowane przez rodziców, zatwierdzone przez rodziców. Zwycięzcy zostali wybrani na podstawie nadesłanych opinii klientów. Najwyżej ocenione marki zostały wybrane do otrzymania nagrody Top Product Award. Cieszymy się, że zdobyliśmy nagrodę Top Product Award 2023.

Cena za hodnocení produktu 2023

Nagroda za recenzję produktu 2023

Springfree zdobył nagrodę 2023 Product Review Award w kategorii trampolin dwa lata z rzędu. Nagroda ta jest wyrazem uznania dla naszych rodzin, które uwielbiają posiadać najwyższej jakości i najbezpieczniejszą trampolinę Springfree w Ameryce. Nagrody te są przyznawane niezależnie i bezstronnie oraz wyróżniają produkty i usługi, które są wysoko cenione przez społeczność recenzentów produktów i na które nie mają wpływu relacje biznesowe. Zwycięzcy reprezentują najlepsze i najbardziej zaufane opcje zakupowe dostępne dla amerykańskich konsumentów.

Cena NAPPA 2022

Cena NAPPA 2022

Duża owalna trampolina bez sprężyn zdobyła nagrodę NAPPA - National Parenting Product Awards w 2022 roku. Rodzice znają, ufają i szanują nagrodę NAPPA. Jako jeden z najdłużej działających programów nagród w Ameryce Północnej, są one pierwszym miejscem, do którego zwracają się rodzice i profesjonaliści, szukając najlepszych produktów dla swoich dzieci i rodzin. Poprzez całoroczne testy produktów, zespół ewaluatorów NAPPA, wraz z testującymi rodzicami i dziećmi, wybiera najlepsze „must-haves” dla rodzin, które są następnie nazywane laureatami nagród i dzielą się swoimi doświadczeniami. „Gdybym mógł, przyznałbym Springfree 20 gwiazdek. Odkąd został zbudowany, moi chłopcy skaczą na nim każdego dnia i zapraszają swoich przyjaciół, aby się nim cieszyli”.

cena schválená rodiči

Zwycięzca PTPA Seal of Approval 2022

Przetestowane przez rodziców, zatwierdzone przez rodziców. PTPA Media zatrudniło swoich testerów. Kilka rodzin przetestowało trampolinę Springfree na własnym podwórku. Rodziny oceniły trampolinę Springfree i podzieliły się swoimi doświadczeniami. Uczestnicy odpowiedzieli na kwestionariusz online z serią pytań dotyczących ich doświadczeń ze Springfree. Pod uwagę brano bezpieczeństwo, jakość, łatwość użytkowania, komfort, styl i cenę. Cieszymy się, że otrzymaliśmy znak jakości PTPA 2022.

Cena za dobrý design® 2021

Nagroda Good Design® 2021

Good Design to najbardziej prestiżowa międzynarodowa marka doskonałości projektowej, wyróżniająca nowe produkty konsumenckie, grafikę i opakowania zaprojektowane i wyprodukowane na całym świecie. Chicago's Athenaeum: Museum of Architecture and Design oraz European Center for Architecture, Art, Design and Urban Studies przyznały trampolinie Springfree® - S113 Large Square nagrodę Good Design Award 2021 w kategorii Sport i rekreacja.

CHOICE Doporučujeme

Zalecany wybór WYBÓR

Trampolina Springfree Smart Medium Round została przetestowana przez CHOICE® wśród 8 różnych marek trampolin zgodnie z australijskimi standardami (AS 4989:2015) i jako jedyna przeszła wszystkie testy bezpieczeństwa.

Doporučení spotřebitelů

Konsumenci polecają

Trampolina Springfree jest jedyną trampoliną rekomendowaną przez bezstronną i niezależną organizację Consumer NZ. Trampolina Springfree Medium Round jest jedyną trampoliną na półkuli południowej, która przeszła wszystkie testy bezpieczeństwa zgodnie z australijską normą bezpieczeństwa AS 4989:2015. Derek Bonnar, dyrektor generalny Consumer NZ, powiedział: „Trampolina Springfree jest jedynym modelem rekomendowanym przez Consumer NZ spośród siedmiu trampolin w najnowszym teście”.

Reddot best of the best designové ocenění 2014

Nagroda RedDot Product Design Award 2014

RedDot Product Design Award to uznawany na całym świecie znak jakości, który istnieje od 1954 roku. Najlepsze produkty otrzymują nagrodę „RedDot: Best of the Best”. Z dumą informujemy, że trampolina Springfree została wybrana spośród ponad 1816 producentów, projektantów i architektów z 53 krajów jako jedna z najlepszych w 2014 roku za projekt naszej średniej owalnej trampoliny O92.

Ocenění za venkovní hračky 2013

Toyology Outdoor Toy Awards 2013

Springfree został wybrany jako zwycięzca 2013 Toyology Outdoor Toy Awards. Proces selekcji do tej nagrody jest dość wyjątkowy i jesteśmy bardzo dumni, że zostaliśmy wybrani!

Kidspot Best Of Award, Austrálie 2011

Nagroda Kidspot Best Of Award, Australia 2011

Każdego roku nagrody Kidspot Best Of Awards są przyznawane najlepszym produktom wybranym w głosowaniu przez australijskie mamy, które pytają o swoje ulubione produkty. Trampolina Springfree™ została uznana za najlepszą zabawkę 2011 roku, a mamy mówią: „Świetny design i mnóstwo zabawy. Trudno znaleźć tak dobrą jakość w produkcie do zabawy na świeżym powietrzu.

Výrobek roku, USA 2010

Produkt roku, USA 2010

Trampolina Springfree została wybrana Produktem Roku 2010 w USA w kategorii produktów dla dzieci. Ponad 60.000 prawdziwych konsumentów głosuje w konkursie Produkt Roku USA! Konkurs na Produkt Roku odbywa się w 28 krajach i jest największym na świecie programem przyznawania nagród za innowacyjność produktów konsumenckich.

Výrobek roku, Kanada 2010

Produkt roku, Kanada 2010

Trampolina Springfree zdobyła nagrodę Kanadyjskiego Produktu Roku 2010 w kategorii „Wokół domu”. O przyznaniu nagrody Canadian Product of the Year decyduje ponad 12.000 konsumentów w Kanadzie. Trampolina Springfree zdobyła również prestiżową nagrodę Jury Produkt Roku, która jest przyznawana produktowi za wyjątkową innowacyjność wśród wszystkich zwycięzców.

Cena rodičů, USA 2009

Nagroda rodziców, USA 2009

Trampolina Springfree otrzymała wysoko ocenioną nagrodę od Parent's Choice Foundation. Parent's Choice Award to najstarszy program non-profit w kraju, który docenia jakość mediów i produktów dla dzieci. W swojej ponad 30-letniej historii fundacja nigdy nie wyróżniła trampoliny.

Mezinárodní cena za design 2009

International Design Award 2009

Trampolina Springfree zdobyła jedną z najwyższych nagród za doskonałość wzornictwa, International Design Award przyznawaną przez Standards Australia i jej cenione jury. Wszystkie zgłoszenia są oceniane na podstawie surowych kryteriów, w tym innowacyjności, atrakcyjności wizualnej/emocjonalnej, funkcjonalności, jakości i produkcji, ergonomii i bezpieczeństwa, wpływu na środowisko i prezentacji.

Cena Family Choice Preis, USA 2009

Cena Family Choice, USA 2009

Springfree Trampoline jest dumnym laureatem nagrody Family Choice Award, USA. Family Magazine Group, największa w Ameryce bezpłatna publikacja dla rodziców, jest uznawana za wiodące źródło najlepszych produktów i usług w zakresie opieki nad dziećmi i rodzicielstwa.

Kidspot Best Of Award, Austrálie 2009

Nagroda Kidspot Best Of Award, Australia 2009

Trampolina Springfree™ została wyróżniona jako wysoce rekomendowany produkt w konkursie Kidspot Best Of Awards w Australii. Nagrody Kidspot Best Of wyróżniają najlepsze produkty dla rodziców i dzieci w głosowaniu mam w Australii. Nagrody Best Of pokazują, co polecają mamy na całym świecie, w tym akcesoria dla niemowląt, produkty dla matek i najlepsze zabawki dla dzieci.

Nejlepší ocenění, Nový Zéland 2009

Najlepsze nagrody, Nowa Zelandia 2009

The Best Design Awards, inicjatywa The Designer's Institute of New Zealand, to coroczna prezentacja wybitnych projektów graficznych, przestrzennych, produktowych i interaktywnych.

Jakość bez sprężyn

Scroll to Top