Springfree

Modré logo Springfree trampolín
10 lat Gwarancja
Nagradzany na całym świecie
Zabawa dla wszystkich

Korzyści zdrowotne

Korzyści dla zdrowia

Zdrowie i zabawa

Otyłość wśród dzieci i brak aktywności fizycznej stają się obecnie dużym problemem. Trampolina Springfree oferuje świetną okazję do codziennych ćwiczeń, gdzie aktywne ćwiczenia stają się świetną zabawą. Na podstawie badań NASA stwierdzono, że 10-minutowe odbijanie się na trampolinie zużywa tyle samo energii, co 30-minutowy bieg, przy czym stawy nie cierpią z powodu ciągłego uderzania o twardą powierzchnię. Tak więc skakanie na trampolinie to nie tylko zabawa dla dzieci, ale także świetny sposób na ćwiczenia dla całej rodziny.

Bezpieczeństwo

Dla rodziców bezpieczeństwo ich dzieci jest najwyższym priorytetem. Trampoliny Springfree zostały zaprojektowane i skonstruowane tak, aby zapewnić poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Dzięki czterem unikalnym i opatentowanym funkcjom bezpieczeństwa, trampoliny Springfree słusznie posiadają tytuł najbezpieczniejszej trampoliny na świecie.

Jakość

Trampoliny Springfree są nie tylko o klasę lepsze od wszystkich innych trampolin dostępnych na rynku, ale także gwarantują jakość, bezpieczeństwo i innowacyjność na najwyższym poziomie. Nasze trampoliny są zaprojektowane tak, aby zapewnić długowieczność i trwałość w każdych warunkach pogodowych.

Zaufanie

Naukowo udowodniono, że skakanie to ruch, który pozytywnie wpływa na rozwój fizyczny i psychiczny każdego dziecka. Aktywne korzystanie z trampoliny Springfree pomaga zatem przyspieszyć rozwój umiejętności motorycznych, równowagi i koordynacji u dziecka. Zapewnia to ogólne wzmocnienie całego organizmu i wzrost pewności siebie. Trampolina Springfree jest przeznaczona zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Pobierz nasze filmy fitness, stworzone specjalnie do ćwiczeń na trampolinie Springfree. Znajdziesz tu treningi, które pozwolą Ci ćwiczyć całe ciało.

Ćwiczenia fitness

Pobierz następujące filmy:
Scroll to Top