Springfree

Modré logo Springfree trampolín
10 lat Gwarancja
Nagradzany na całym świecie
Zabawa dla wszystkich

O nas

O nas

Trampoliny Springfree zostały zaprojektowane przez nowozelandzkiego inżyniera dr Keitha Alexandra na Uniwersytecie Canterbury. W 2003 roku, po 15 latach prac nad bezpieczeństwem, produkt został wprowadzony na rynek i jest obecnie sprzedawany w 22 krajach.

Zbudowany przez mojego ojca

Dr Keith Alexander jest profesorem inżynierii mechanicznej na Uniwersytecie Canterbury w Christchurch w Nowej Zelandii. Piętnaście lat temu ojciec trójki dzieci zdecydował, że chce mieć trampolinę w swoim ogrodzie. Jednak po ocenie cech tradycyjnych trampolin odkrył, że mają one poważne braki w zakresie bezpieczeństwa.

Był zszokowany, gdy dowiedział się, jak wiele dzieci trafia do szpitala z powodu urazów trampoliny, a mimo to wydaje się, że producenci tradycyjnych trampolin nie robią nic, aby poprawić bezpieczeństwo (w Ameryce jest prawie 100 000 dzieci, które co roku trafiają do szpitala z powodu urazów trampoliny).

Dr Alexander postanowił zaprojektować bezpieczniejszą trampolinę, usuwając ryzykowne i twarde elementy (w tym sprężyny i ramę), a także eliminując możliwość upadku z trampoliny. Dlatego też zdecydował się na użycie najwyższej jakości materiałów i unikalnego projektu.

Po wielu testach i prototypach opracowano trampolinę bez sprężyn, która była przekonana, że jest bezpieczna dla jego dzieci. W trakcie rozwoju trampolina przeszła wiele zmian, ale wszystkie unikalne funkcje bezpieczeństwa pozostały takie same.

Nasza wizja

Dr Alexander był pierwszym, który z powodzeniem ulepszył konstrukcję trampoliny od lat 30-tych XX wieku, kiedy to zbudowano pierwszą trampolinę. Trampolina Springfree jest inna. Zawsze są firmy, które są postrzegane jako innowatorzy i są firmy, które podążają za tymi innowatorami i zazwyczaj nie wymyślają nic innego. Jest jasne, która z tych dwóch kategorii firm jest liderem – Springfree jest innowatorem wśród firm produkujących trampoliny.

Dążymy do zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości i bezpieczniejszych trampolin, a naszym celem jest szybkie zmniejszenie możliwości odniesienia obrażeń na trampolinach na całym świecie.

Definicja bezpieczeństwa

Trampolina Springfree jest zupełnie inna od trampolin, które znasz. Springfree stworzyła najbezpieczniejszą trampolinę na świecie, która może skutecznie chronić skoczka przed urazami, które są możliwe w przypadku tradycyjnych trampolin.

Scroll to Top