Springfree

Modré logo Springfree trampolín
10 lat Gwarancja
Nagradzany na całym świecie
Zabawa dla wszystkich

Gwarancja i rękojmia

Gwarancja Springfree

Gwarancja i rękojmia na trampoliny Springfree

Najlepsza gwarancja na trampoliny na świecie

Zaprojektowany z myślą o trwałości. Rok po roku. Rok po roku. Rok po roku.

Wiemy, że chcesz jak najlepiej dla swoich dzieci. Właśnie dlatego opracowaliśmy naszą gwarancję na trampolinę z myślą o Twojej rodzinie - abyś nie musiał się martwić. Jest to jedyna trampolina, która oferuje pełną 10-letnią gwarancję na prawie wszystkie komponenty od daty pierwotnego zakupu. Dzięki wyjątkowej konstrukcji, wysokiej jakości materiałom, kontrolom jakości i testom oraz najlepszej w swojej klasie 10-letniej gwarancji, trampolina Springfree® jest zbudowana z myślą o trwałości.

Rama

Sieć FlexiNet™

Pręty

Paski sieciowe

Obszar skoków

Uchwyt na wędkę SoftEdge™

10 lat

10 lat

10 lat

10 lat

10 lat

10 lat

Obsługa i jakość, na których można polegać

Zakup trampoliny Springfree to inwestycja dla całej rodziny, a nasze zaangażowanie w produkcję trampolin najwyższej jakości oznacza dla Ciebie spokój ducha. Obiecujemy stać za naszym produktem, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, jesteśmy tutaj dla Ciebie i możesz się z nami skontaktować.

Gwarantujemy, że nasze produkty są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych w warunkach normalnego użytkowania w gospodarstwie domowym. Nie dotyczy to normalnego zużycia, oparzeń lub skaleczeń. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce gwarancyjnej. Szczegóły można znaleźć tutaj.

Gwarancja dotyczy wyłącznie klientów kupujących trampolinę po raz pierwszy. Gwarancja nie dotyczy klientów, którzy zakupili trampolinę Springfree lub jej akcesoria z drugiej ręki.

Akcesoria

Wszystkie akcesoria do trampolin Springfree są objęte roczną gwarancją.

Części zamienne

Wszystkie części zamienne są objęte dwuletnią gwarancją.

Czy chcesz złożyć skargę?

Jeśli chcesz odebrać swoją trampolinę lub akcesoria lub potrzebujesz innej pomocy, skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się Tobą.

Jakość bez sprężyn

Scroll to Top