Springfree

Modré logo Springfree trampolín
10 lat Gwarancja
Nagradzany na całym świecie
Zabawa dla wszystkich

Jakość

Jakość bez sprężyn

Najlepszej jakości trampolina w Polsce

Trampolínový Model Springfree R54 Compact Round

10 lat gwarancji na całą trampolinę

Z dumą wspieramy nasz produkt i oferujemy najdłuższą gwarancję na każdą część naszej trampoliny.

Dzięki najwyższej jakości konstrukcji, najwyższej jakości materiałom oraz wyjątkowej kontroli jakości i testom, nasza trampolina Springfree jest zbudowana tak, aby przetrwać dziesięciolecia.

Nie znajdziesz lepszej gwarancji

Rama trampoliny

Sieć FlexiNet™

Pręty

Paski sieciowe

Obszar skoków

Uchwyt na wędkę SoftEdge™

10 lat

10 lat

10 lat

10 lat

10 lat

10 lat

Nasze zaangażowanie w jakość

„Kontrola jakości jest dla nas jedną z najważniejszych rzeczy. Jeśli poszczególne elementy całego produktu nie są dobrej jakości, niemożliwe jest uzyskanie wysokiej jakości produktu końcowego. W Springfree jesteśmy dumni z jakości i stoimy na stanowisku, że jest ona jednym z najważniejszych aspektów, jeśli chodzi o trampoliny”.

- DR. KEITH ALEXANDER, WYNALAZCA TRAMPOLIN BEZ SPRĘŻYN

Najlepsze testy jakości trampolin

Nikt nie testuje swoich trampolin tak jak my i jesteśmy z tego dumni. Nasz zespół testuje różne elementy trampolin 24 godziny na dobę, każdego dnia w roku.

Odborníci společnosti Springfree testují trvanlivost skákací plochy trampolín Springfree pomocí speciálního stroje.

Jakość odbicia trampolin Springfree została przetestowana na ponad 3 milionach skoków.

To co najmniej 500 000 skoków więcej niż jakakolwiek inna firma. Wskocz na trampolinę Springfree i przygotuj się na świetną zabawę!

Rozwój niestandardowych maszyn testowych

Jakość naszych produktów traktujemy bardzo poważnie. Dlatego opracowaliśmy i zbudowaliśmy własne, niestandardowe maszyny testujące, aby zapewnić, że wszystko idzie dobrze.

Odborníci společnosti Springfree pracují se strojem na vylepšení trampolíny
Odborníci společnosti Springfree radí, jak zlepšit skákací plochu trampolíny

Każdy obszar do skakania i każda siatka są sprawdzane indywidualnie przed zapakowaniem.

Jesteśmy jedynym producentem trampolin, który to robi. Zgadza się, jesteśmy jedynym producentem trampolin, który sprawdza każdą powierzchnię do skakania i siatkę oddzielnie przed zapakowaniem - większość producentów sprawdza tylko 5% swoich zapasów.

3x mocniejsza i 4x bardziej elastyczna niż stal

Powierzchnie do skakania są wykonane z nowoczesnego materiału kompozytowego, który jest trzy razy mocniejszy niż stal i może wytrzymać miliony odbić.

3x pevnější a 4x pružnější než ocel

Skákací plochy jsou vyrobeny z moderního kompozitního materiálu, který je třikrát pevnější než ocel, a vydrží tak miliony odrazů.

Brak rozdarć, postrzępień lub przetarć

Opatentowana siatka jest odporna na rozdarcia, strzępienie i ścieranie.

Niskie wymagania konserwacyjne

Została zaprojektowana z myślą o niskich kosztach utrzymania, a powierzchnia do skakania nie wymaga częstej wymiany. Gwarantuje to, że trampolina Springfree będzie bezpieczna nawet po wielu latach! Dzięki trwałej konstrukcji i niskim kosztom utrzymania trampolina Springfree jest idealnym dodatkiem do każdego ogrodu!

Przetestowane przez 3 miliony skoków

Nasza dmuchana powierzchnia jest testowana do 5000 godzin i może utrzymać do 700 kg.

Trójwarstwowa ochrona przed korozją

Wiemy, że chcesz, aby Twoja trampolina była trwała. Dlatego nasza stalowa rama ma trzy warstwy ochrony antykorozyjnej, która nie złuszcza się i może wytrzymać 3000 godzin testów w mgle solnej w naszym specjalnie zbudowanym obiekcie.

Chociaż pozyskujemy najlepsze możliwe materiały, przeprowadzamy własne testy. Zawsze pobieramy próbki, dostarczamy je do naszych własnych laboratoriów i testujemy je pod kątem trwałości i bezpieczeństwa. Mamy trzy różne obszary kontroli jakości, co sprawia, że proces ten jest bardzo zaawansowany.

- DR. KEITH ALEXANDER, WYNALAZCA SPRINGFREE

Ekstremalna ochrona przed promieniowaniem UV

Siatka FlexiNet® i powierzchnia do skakania są stabilizowane promieniami UV i testowane pod kątem odporności na ostre światło słoneczne przez cały okres użytkowania.

Extrémní ochrana proti UV záření

Síť FlexiNet® a skákací plocha jsou UV stabilizované a testované tak, aby odolaly ostrému slunečnímu záření po celý život.

Utrzymuje ciężar statyczny do 680 kg!

Nasza powierzchnia do skakania jest wykonana z bardzo wytrzymałej geowłókniny. Wraz z ramą i prętami powierzchni do skakania, trampolina Springfree może udźwignąć do 680 kg wagi statycznej!

Jeśli jakość jest kluczowym powodem wyboru trampoliny dla swojej rodziny, Springfree jest najlepszym wyborem.

Springfree jest nie tylko producentem trampolin, ale także liderem w testowaniu jakości trampolin. Nasza trampolina marki Springfree jest testowana przez 3 miliony skoków. Nasze specjalne maszyny są zaprojektowane do testowania wytrzymałości i elastyczności naszych trampolin, które są do 3 razy mocniejsze i 4 razy bardziej elastyczne niż stal. Ponadto są one potrójnie powlekane warstwą antykorozyjną dla zwiększenia trwałości. A gdyby tego było mało, nasze trampoliny są objęte wiodącą w branży gwarancją Springfree. Na co czekasz? Kup najlepszej jakości trampolinę w kraju już dziś!

Scroll to Top