Pierwsza smart trampolina na świecie

Przedstawiamy - Tgoma

Czujniki w macie trampoliny są podłączone poprzez Bluetooth® do Państwa tabletu. Wyobraźcie sobie swoje ciało jako kontroler do konsoli, czujniki śledzą i reagują na wszystkie wasze ruchy. Dzięki Tgoma jest wykorzystywane zarówno ciało, jak i mózg. Zachęca to rodziny do aktywnego spędzania czasu na podwórku.

Skacz z nami

Tgoma pozwala ci śledzić twoje skoki i ilość spalonych kalorii. Odkryj jak aktywni są inni skoczkowie na całym świecie!
Globalny licznik skoków
Globalny licznik kalorii

Dlaczego Rodziny lubią Tgoma

Gry & aplikacje

Sekret, jak zmusić kogoś do aktywności tkwi w tym, że aktywność musi być zabawna! Wystarczy spróbować zagrać w nasze gry jak Fruitants lub Alien Stomp a na twarzy od razu pojawi się uśmiech! Nasz zbiór gier o wysokiej grywalności utrzyma rodzinę na zewnątrz i w ruchu przez wiele godzin!

Naukowcy z NASA odkryli, że 10 minut skoków jest równoznaczne 30 minutom biegu! TgomaFit został stworzony przez trenera skoczków światowej klasy, zapewniając Ci doskonały program fitness na swoim własnym podwórku.

Tgoma czyni z edukacji zabawę! Badania pokazują, że aktywność fizyczna wspomaga rozwój mózgu dziecka poprzez poprawę pamięci i koncentracji. Dlatego stworzyliśmy gry zabawne i edukacyjne - aby dać dzieciom możliwość nauki poprzez zabawy ruchowe!

Tgoma ma gry i aplikacje dla wszystkich - gry dla dzieci, gry edukacyjne, które trenują zarówno ciało, jak i mózg. Dorośli i dzieci mogą także korzystać z aplikacji typu fitness!

Available on
the App Store or Google Play

Funkcje

Nie chodzi tylko o gry. Jest to platforma, która pozwala na śledzenie aktywności i postępów, wyznaczanie celów i branie udziału w różnych imprezach itp.

Chcę zobaczyć czego aplikacja oferuję

Zamknąć

Pusty
Owl Image

JumpFit

Dostęp do własnych celów i skoków!


Dostępne dla wszystkich grup wiekowych!

Nowości

Bądz informowany o miesięcznych wydarzeniach i wyzwaniach globalnych!


Online sklep

Regularnie sprawdzaj nasz sklep internetowy i wypróbój nowe gry.

Owl Image

Statystyki aktywności

Możesz śledzić swoje postępy! Możesz śledzić spalone kalorie, czas na spędzony na trampolinie, ilość skaków, a także wysokość skoku.

Wykresy

Zobacz, jak się poprawiasz, wykresy pokażą twoje postępy i wytrzymałość.

Owl Image

Ustaw swoje cele!

Odskacz 1000 kalorji! Wykonaj 500 skoków! Skacz 10 minut! To znakomity sposób, aby zmusić dzieci do większej aktywności.

Śledź historię swoich sukcesów

Historie sukcesów można zobaczyć w każdej chwili, kdy się połączyć, dzięki czemu można śledzić swoje postępy w przód.

Owl Image

Globalne konkursy

Możesz być częścią zawodów na całym świecie i porównać swoje osiągnięcia z zawodnikami z całego świata. Możesz być najlepszy na świecie?

Tabelki

Porównaj się z zawodnikami z całego świata. Bąć sławny!

Owl Image

Sklep z grami i aplikacjami

Dodajemy nowe gry i aplikacje do naszego tgoma store. Regularnie sprawdzaj nasz sklep, bo będą w nim umieszczane nowe aplikacje i aktualizacje.

Jak to działa?

1

Technologia czujników

Tgoma system wykorzystuje czujniki zainstalowane w macie trampoliny Springfree, którę są podłączone bezprzewodowo poprzez Bluetooth do tabletu.

2

Tgoma app

Pobierz aplikację tgoma i wtedy zaczyna się zabawa - Smart Trampolina!

3

Zacznij skakać

Użyj swojego ciała jak kontrolera do gier komputerowych! Skoki gracza są monitorowane przez czujniki wewnątrz maty trampoliny, tworząc interaktywne doświadczenie! Znajdź swoje ulubione gry Tgoma i zacznij skakać!

Wyjdź na zewnątrz być aktywnym

Aktywne rodziny

Wiemy, że rodzice starają się znaleźć sposób, aby ich dzieci spędzały więcej czasu na świeżym powietrzu. Springfree jest jedyną smart trampoliną, która jest cyfrowo interaktywna i zachęca do bezpiecznej i aktywnej zabawy na dworze.

Więcej czasu dla rodziny na świeżym powietrzu

Gry tgoma zostały zaprojektowane tak, aby zaoferować zabawę i trening fizyczny dla całej rodziny, jednocześnie zwiększając czas spędzony na zewnątrz, w ogrodzie.

Tranuj ciało i mózg

Tgoma oferuje wiele gier do skakania, uczenia się i zabawy na trampolinie dla całej rodziny. Gry edukacyjne to świetny sposób, aby nauka stała się zabawą. TgomaFit pozwala ustawić i śledzić osobiste cele fitness i wskoczyć do zdrowszego stylu życia!

Nagrodzony

Product Design - Sport and Lifestyle
2016 Australian Good Design Award

Digital Design - Interface Design
2016 Australian Good Design Award