Springfree

Modré logo Springfree trampolín
10 lat Gwarancja
Nagradzany na całym świecie
Zabawa dla wszystkich

Instalacja trampoliny Springfree: 7 wskazówek dotyczących instalacji

Potrzebujesz pomocy przy montażu trampoliny Springfree? Wykorzystaliśmy naszą wiedzę, aby stworzyć siedem wskazówek, które sprawią, że instalacja trampoliny będzie płynna i wydajna!

9 minut czytania

Otrzymałeś trampolinę Springfree i zaczyna się ekscytacja! W końcu masz trampolinę, o której marzyła Twoja rodzina i jesteś gotowy do skakania.

Jednak początkowa fala ekscytacji szybko zamienia się w uczucie stresu, gdy zdajesz sobie sprawę: „Teraz muszę to złożyć” I co się dzieje?

Wielu klientów Springfree jest w takiej samej sytuacji jak Ty: utknęli w rozterce, próbując dowiedzieć się, jak w ogóle zacząć składać trampolinę.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc. W Springfree Trampolines zaprojektowaliśmy produkt i mamy zespół instalatorów, którzy wykonali ponad 25 000 instalacji trampolin. Oznacza to, że nikt nie jest bardziej wykwalifikowany niż my, aby doradzić Ci, jak prawidłowo złożyć trampolinę Springfree.

Porady te zostały opracowane przez ekspertów, aby pomóc Ci zmontować trampolinę, która przyniesie Ci wiele szczęśliwych chwil w przyszłości. Do dzieła.

UWAGA: Jeśli nie chcesz samodzielnie montować trampoliny, możesz zlecić to profesjonalnemu monterowi za 370 €. Przeczytaj nasze

Strona instalacji

aby uzyskać więcej informacji, jeśli jesteś zainteresowany.

7 wskazówek dotyczących montażu trampoliny Springfree

Poniżej znajdują się nasze najważniejsze wskazówki dotyczące instalacji wraz z kilkoma demonstracjami naszych profesjonalistów Springfree, aby upewnić się, że dzieci skaczą tak szybko, jak to możliwe:

1. Pobierz aplikację BILT

Wiele z naszych dostępnych modeli trampolin i najlepiej sprzedających się akcesoriów jest dostępnych w aplikacji BILT.

Jeśli szukasz bezproblemowej, samodzielnej instalacji, aplikacja BILT może być najlepszym źródłem informacji o instalacji. Aplikacja jest bezpłatna i oferuje szybkie instrukcje 3D krok po kroku, które mogą być bardzo pomocne dla tych, którzy chcą samodzielnie zmontować trampolinę.

Po pobraniu aplikacji, wyszukaj konkretny model trampoliny Springfree, który zakupiłeś, a zostaniesz przeniesiony do instrukcji 3D. Instrukcje są łatwe do wykonania i można je zatrzymać, powtórzyć lub pominąć.

2. Zbuduj swoją trampolinę

Springfree zaleca, aby przy montażu trampoliny współpracowały dwie osoby dorosłe. Uczyń z tego zabawny weekendowy projekt i pracujcie razem, aby jak najszybciej zmontować trampolinę.

Złożenie trampoliny Springfree zajmuje zwykle 2-3 godziny. Zarezerwuj sobie trochę czasu w sobotę, aby ją zmontować, a następnie uczcij to dobrą kolacją!

3. Miej instrukcję pod ręką

Trampolina Springfree jest dostarczana ze szczegółowymi instrukcjami, które są przydatne podczas montażu. Jeśli wolisz fizyczne instrukcje od aplikacji BILT, jest to najlepszy wybór.

Instrukcje można również pobrać z naszej strony internetowej.

Każdy model trampoliny Springfree jest inny, więc jeśli szukasz zasobów online, upewnij się, że oglądasz odpowiednie filmy i postępujesz zgodnie z instrukcjami.

4. Daj sobie dużo czasu na przygotowanie

Jak wspomniano w drugiej wskazówce, instalacja powinna zająć około dwóch do trzech godzin. Dlatego upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby ukończyć go w ciągu dnia.

Sprawdźtakże pogodę przed rozstawieniem trampoliny: nie chcesz utknąć w deszczu, gdy jesteś już w połowie pracy.

5. Skoncentruj się na technice

Wierz lub nie, ale prawidłowe ustawienie trampoliny Springfree wymaga pewnej techniki.

Na przykład, jeśli musisz użyć nadmiernej siły podczas wkładania prętów do otworów w siatce, twoja technika może być nieco nieprawidłowa. Jeśli będziesz dokładnie przestrzegać instrukcji, wszystko powinno pasować do siebie bez żadnych problemów.

Omówmy sześć wskazówek dotyczących techniki, które mogą pomóc podczas ustawiania trampoliny Springfree:

Wskazówka 1: Przed zainstalowaniem maty upewnij się, że siatka wokół ramy i słupki maty są przepchnięte przez każdy otwór.

Wskazówka 2: Przed przystąpieniem do montażu maty sprawdź, czy etykieta pozostała przymocowana do wszystkich wsporników słupków maty.

Wskazówka 3: Ustaw prawą stopę do przodu, wciśnij prawy łokieć w prawy staw biodrowy i trzymaj dłoń skierowaną do góry.

Wskazówka 4: Szybkim ruchem całego ciała przesuń drążek maty do przodu. Powolne ruchy będą trudne i nieefektywne.

Wskazówka 5: Wypchnij kulkę drążka maty poza uchwyt drążka maty, a następnie lekko w górę. Gdy drążek maty wróci do ciebie, odbije się od uchwytu drążka maty.

Wskazówka 6: Zacznij od wsunięcia prętów maty we wszystkie punkty oznaczone kolorem niebieskim na macie i ramie. Spowoduje to rozłożenie napięcia. Następnie wsuń pręt maty PRAWO w każdy punkt oznaczony na niebiesko. Kontynuuj tę technikę, aż będziesz mógł łatwo włożyć pozostałe pręty i aż napięcie zostanie dobrze rozłożone (dla niektórych może to być trudne. Jeśli utkniesz, sprawdź kroki 26 i 43 na trampolinie Springfree „Medium Oval” w aplikacji BILT)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o procesie instalacji, obejrzyj poniższy film:

6. Najpierw umieść obręcz do koszykówki!

Trampoliny Springfree oferują wiele akcesoriów, które można dokupić do trampoliny. Niektóre z nich, takie jak obręcz FlexrHoop, należy zainstalować na trampolinie przed umieszczeniem na niej siatki.

Jeśli całkowicie zmontowałeś trampolinę, ale nie zainstalowałeś FlexrHoop, będziesz musiał zdjąć słupki siatki, zainstalować kosz i ponownie założyć siatkę, mocując słupki siatki.

Wskazówka: Przed montażem trampoliny zalecamy sprawdzenie instrukcji obsługi akcesoriów w celu optymalizacji instalacji.

Sprawdź instrukcję systemu FlexrHoop tutaj.

Obejrzyj film instruktażowy FlexrHoop poniżej.

7. Prawidłowe zakończenie montażu trampoliny

Twoja trampolina jest już prawie gotowa do skakania i pozostało tylko przymocować siatkę do trampoliny. Jest to część instalacji, o którą otrzymujemy najwięcej pytań, więc oto kilka praktycznych porad:

  • Po włożeniu słupków siatki do kieszeni na górze siatki, poczujesz pewien opór w pobliżu, ale nie do końca na górze. Sprawdź położenie piłki w górnej części słupków siatki, a jeśli nie znajduje się ona całkiem na górze, przesuń ją nad szwem, tak aby znalazła się bezpiecznie w górnej części kieszeni. Upewnij się, że usłyszysz „kliknięcie” podczas wkładania prętów siatki do gniazd prętów siatki. Po wykonaniu tej czynności ze wszystkimi prętami siatki można rozpocząć mocowanie siatki. Obejrzyj pełne filmy instalacyjne tutaj.

Aby zobaczyć proces instalacji sieci Springfree, obejrzyj poniższy film:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak powstają trampoliny Springfree, zapoznaj się z naszym filmem dokumentalnym „Science of Springfree”.

UWAGA: Jeśli instalujesz starszą trampolinę Springfree, która nie ma numeru seryjnego zaczynającego się od „G4” i potrzebujesz instrukcji, skontaktuj się z nami, a my wyślemy Ci ją. Niektóre instrukcje mogą się nieznacznie różnić.

Czego nie robić podczas montażu trampoliny Springfree

Zanim zaczniesz montować trampolinę Springfree, oto kilka rzeczy, których NIE POWINIENEŚ robić podczas instalacji trampoliny:

  1. Odłóż na bok elektronarzędzia, młotki i gumowe młotki. Potrzebne będą tylko narzędzia dołączone do zestawu trampoliny Springfree.
  2. Nie skręcaj krawędzi maty. Jeśli musisz wyjąć pręt maty z gniazda, użyj tej samej techniki półokręgu, której użyłeś do włożenia go, tylko w przeciwnym kierunku.
  3. Nie poddawaj się. Jeśli masz problemy i potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami w godzinach pracy pod numerem 1 (877) 586-7723 lub porozmawiaj z nami na żywo na naszej stronie internetowej.

Potrzebujesz pomocy w ustawieniu trampoliny Springfree?

Siedem wskazówek przedstawionych w tym artykule powinno dostarczyć pewnych wskazówek, aby zmontować trampolinę tak szybko, jak to możliwe.

Montaż trampoliny Springfree może być wykonany w ciągu jednego dnia i nie powinien stanowić większego problemu, jeśli będziesz postępować zgodnie z instrukcjami.

Rozumiemy jednak, że możesz nie mieć czasu lub ochoty na samodzielny montaż całej trampoliny. Jeśli tak jest, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Jeśli jeszcze nie kliknąłeś przycisku „Kup”, możesz dodać profesjonalny montaż do swojego zakupu za 370 €.

Kupiłeś już trampolinę i chcesz ją profesjonalnie zamontować? Nie ma problemu, nadal możesz uzyskać profesjonalne wsparcie od naszych instalatorów Springfree lub naszych zewnętrznych instalatorów, Quick Contractors.

Przeczytaj naszą stronę poświęconą montażowi, aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów potrzebnych do umówienia instalatorów, którzy zamontują Twoją trampolinę Springfree.

Jeśli utkniesz w którymkolwiek momencie instalacji, skontaktuj się z nami: jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z użytkowania trampoliny Springfree.

Scroll to Top