Springfree

Modré logo Springfree trampolín
10 lat Gwarancja
Nagradzany na całym świecie
Zabawa dla wszystkich

Trampolina Springfree zdobywa nagrodę ProductReview.com.au Award 2023

Springfree zdobyło nagrodę Product Review Award 2023 w kategorii trampolin. Jesteśmy dumni, że drugi rok z rzędu zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu na podstawie opinii klientów.

czas czytania 2 minuty

Najbezpieczniejsza trampolina na świecie, trampolina Springfree, zdobyła nagrodę ProductReview Award 2023 w oparciu o wyjątkowe recenzje klientów na niezależnej platformie ProductReview.com.au.

Jesteśmy niezwykle dumni ze zdobycia tej nagrody. Dla Springfree szczere opinie klientów są niezwykle ważne i mają kluczowe znaczenie dla naszej zdolności do dostarczania rodzinom najlepszej i najbezpieczniejszej trampoliny na świecie, aby zapewnić im wyjątkowe wrażenia. To naprawdę odzwierciedla pasję wszystkich pracowników, jeśli chodzi o dostarczanie rodzinom wysokiej jakości, trwałego, zabawnego i bezpiecznego produktu. Cieszymy się, że po 15 latach rodzice nadal wybierają trampolinę Springfree jako swój ulubiony produkt!

Coroczne nagrody ProductReview.com.au wyróżniają produkty i usługi, które zostały dobrze ocenione przez społeczność ProductReview. Nagrody te są całkowicie niezależne od ofert komercyjnych. Każdy produkt może otrzymać nagrodę, o ile spełnia kryteria recenzji.

Zwycięzcy nagród są wybierani na podstawie następujących czynników:

  • Ocena ogólna
  • Całkowita liczba recenzji
  • Dostępność detaliczna dla australijskiej publiczności w 2022 r
  • Oceny za ostatnie 12 miesięcy
  • Liczba recenzji w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Na podstawie listy nominacji zespół przeprowadzi analizę jakościową i porównanie wskaźników, aby określić wynik sentymentu i wybrać zwycięzcę w danej kategorii. W przypadkach, gdy wynik sentymentu jest bardzo zbliżony, w danej kategorii może zostać wyróżnionych wiele zgłoszeń.

Trampoliny Springfree są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu pasują do każdego ogrodu. Klienci mogą wybrać idealną trampolinę do swojej przestrzeni za pomocą innowacyjnej technologii rzeczywistości rozszerzonej, która pozwala klientom wirtualnie umieścić trampolinę w swoim ogrodzie. Trampoliny Springfree oferują również szereg akcesoriów do trampolin, w tym popularny zestaw piłek i opon FlexrHoop.

Ponad 900 pięciogwiazdkowych recenzji na ProductReview.com.au pokazuje, że funkcje bezpieczeństwa, trwałość i jakość trampolin Springfree są jednymi z najbardziej atrakcyjnych czynników, które wyróżniają trampoliny Springfree spośród wszystkich innych marek trampolin.

Wyjątkowe opinie klientów pokazują, że trampoliny Springfree są warte inwestycji. Teraz jest idealny czas dla rodzin, aby zainwestować w trampolinę Springfree – wysokiej jakości prezent, który może być używany o każdej porze roku i będzie służył przez wiele lat.

Scroll to Top