Wyróżnienia i nagrody - najlepsze trampoliny


Red Dot Design Award – Best of the Best 2014, Germany

Trampolina Springfree otrzymała nagrodę - Best of the Best 2014 od Red Dot Design Award.

Połączenie pionierskiej innowacji i najwyższych standardów bezpieczeństwa. Trampolina Springfree nagrodę otrzymała za najwyższą jakość i przełomową konstrukcję. Linię produktów firmy reprezentowała trampolina
„O77 średni owal”, wyróżniając się spośród ponad 4800 kandydatów. Tylko 1,5% wszystkich uczestników otrzymało tak prestiżową nagrodę główną. Zbiegło się to z oficjalnym wprowadzeniem na rynek naszych produktów w Niemczech.

„Cieszę się, że zostałem nagrodzony przez Red Dot Design Award nagrodą Best of the Best za najwyższą jakość i przełomową konstrukcję” , powiedział dr Keith Alexander, wynalazca trampoliny Springfree. „Ta nagroda to uznanie za innowacyjny projekt Springfree, wiele lat ciężkiej pracy i poświęcenia całego naszego zespołu.”

Czytaj więcej...

Toyology Outdoor Toy Awards 2013, United Kingdom

Proces selekcji do tej nagrody jest wyjątkowy. Jako twórcy najlepszych trampolin na rynku, jesteśmy szczególnie dumni z tego wyróżnienia!

Ocena jury:
Najważniejszymi jurorami były dzieci w wieku od 5 do 16 lat. Zaangażowani byli również nauczyciele, rodzice, blogerzy i dziennikarze. Peter Jenkinson, redaktor Toyology.TV, moderował metody testowania.

Metody testowania:
Młodzież testowała różne cechy trampolin, ale decydującym kryterium była dobra zabawa. Dorośli członkowie jury mieli zwrócić szczególną uwagę na takie cechy jak: wytrzymałość, trwałość, cena i funkcjonalność. Ważną rolę odgrywał również element zabawy zaangażowanych.

Czytaj więcej...

2013 Choice Recommended, Australia

Innowacyjna konstrukcja trampolin Springfree wyeliminowała cztery z najczęstszych przyczyn wypadków na trampolinach - ramy, sprężyny, jak również wypadnięcia poza trampolinę oraz sztywne słupki siatki ochronnej. Na podstawie powyższych kryteriów, trampolina Springfree R54 Compact Round 1 otrzymała nagrodę Choice Recommended 2013 w zakresie bezpieczeństwa. Ponadto, dobre wrażenie wywarło zastosowanie wysokiej jakości komponentów i najbardziej komfortowa sprężystość powierzchni do skakania.

Czytaj więcej...

2011 Kidspot Best of Award, Australia

Australijskie matki corocznie oceniają swoje ulubione produkty i przyznają nagrodę Kidspot Best Of Awards. Trampolina Springfree™ w roku 2011 otrzymała nagrodę Best Toy i oceniona była jako: „Produkt, który jest niezwykle zabawny, posiada przekonujący design. Nie jest łatwo znaleźć tak wysoką jakość wśród produktów outdoorowych”.

Czytaj więcej...

2011 Parent Tested Parent Approved Winner, USA

PTPA jest jedynym programem testowania produktów, w którym osobami testującymi są rodzice. 40.000 wolontariuszy - rodziców, kładzie najwyższy nacisk na bezpieczeństwo produktów. Springfree jest dumna z nagrody PTPA „najbezpieczniejsza ogrodowa trampolina”.

Ocena jury:
„Nasza rodzina jest zachwycona trampoliną Springfree. Dzieci bawią się tak, że trudno je położyć wieczorem do łóżka. Springfree oferuje bezpieczną alternatywę dla większości klasycznych trampolin na rynku. Nasze dzieci ją kochają - i my zresztą też”. W Springfree cieszymy się, że nasze produkty uznawane są przez wielu nie tylko za najlepsze trampoliny, ale również za najbardziej bezpieczne.

Czytaj więcej...

2010 NAPPA Gold Award – Children’s Products, USA

Trampolina Springfree otrzymała Gold Award na dwudziestej edycji krajowych Parenting Publications Awards (Nappa), w kategorii „produkty dla dzieci”. Nagrodzone produkty zostały przetestowane zgodnie ze ścisłymi kryteriami i wyróżniły się spośród setek innych, z całego świata. Tylko najlepsze artykuły otrzymują prestiżową nagrodę Nappa, trampolina Springfree została tym samym wyróżniona, jako jeden z najlepszych produktów na rynku, dostępnych dla dzieci. W Springfree jesteśmy przekonani, że tworzymy najlepsze trampoliny dla najmłodszych.
 

2010 Product of the Year, USA

W USA 2010 roku, trampolina Springfree uznana została jako Produkt Roku w kategorii „Produkty dla dzieci”. Zwycięzca wybierany jest przez ponad 60.000 klientów, którzy mieli okazję z nich korzystać! Produkt Roku przyznawany w 28 krajach jest największym programem prowadzonym przez konsumentów, polegającym na wyróżnianiu najbardziej innowacyjnych produktów.
 

2010 Product of the Year, Canada

Trampolina Springfree została nagrodzona w 2010 roku podczas kanadyjskiej edycji Produkt Roku, w kategorii „Dom i ogród”. Kanadyjski Produkt Roku jest wybierany przez ponad 12.000 kanadyjskich konsumentów. Springfree otrzymała również prestiżową nagrodę Produkt Roku Jury, przyznawaną za wyjątkową innowacyjność, wśród zwycięzców poszczególnych kategorii.

Czytaj więcej...

2009 International Design Award, Australia

Trampolina Springfree otrzymała jedną z najwyższych nagród za design: „International Design Award of Standards Australia”, przyznawaną przez prestiżowe jury. Wszyscy kandydaci byli oceniani na podstawie ścisłych kryteriów, w tym innowacji wizualnej / emocjonalnej atrakcyjności, funkcjonalności, jakości produkcji, ergonomii, bezpieczeństwa i trwałości oraz ekologii i prezentacji.

Czytaj więcej...

2009 Parent's Choice Award, USA

Trampolina Springfree otrzymała prestiżową ocenę rodziców od Parents Choice Foundation. Nagroda Parents Choice Award jest najstarszą niezależną nagrodą w USA, przyznawaną za jakość w mediach i produktach dla dzieci. W ponad 30 letniej historii Fundacji nigdy nie wygrała trampolina.

Jury stwierdziło:
„Nasi testerzy są w wieku 6-66 lat. Skacząc na trampolinie Springfree, odkryli w sobie nieoczekiwane umiejętności i odzyskali pewność siebie, ale co najważniejsze, w końcu cała rodzina mogła bawić się razem. Jeżeli Ty i Twoja rodzina zastanawiacie się nad kupnem trampoliny, to trampolinę Springfree polecamy bez zastrzeżeń”.

Czytaj więcej...

2009 Family Choice Award, USA

Firma Springfree jest dumna z nagrody Family Choice Award, USA. Family Magazine Group, największy dostawca bezpłatnych recenzji internetowych w Stanach Zjednoczonych, uważany jest za najważniejsze źródło informacji na temat produktów i usług dla całej rodziny.
 

2009 Kidspot Best Of Award, Australia

Trampolina Springfree otrzymała od Kidspot Best of Awards Australia, ocenę „bardzo godne polecenia”. Kidspot Best of w Awards są przyznawane najlepszym produktom dla rodziców i dzieci - wybranym przez matki w Australii. Nagroda poleca najlepsze produkty przeznaczone, w szczególności dla niemowląt, kobiet w ciąży, oraz zabawki.

Czytaj więcej...

2009 Best Award, New Zealand

The Best Design Awards jest inicjatywą The Designer’s Institute w Nowej Zelandii. Nagroda jest przyznawana co roku, w czterech kategoriach: design graficzny, przestrzenny design, interaktywny design i design produktu.

Czytaj więcej...