Trampoliny ogrodowe

Ogród jest miejscem zabaw.
Bycie dzieckiem wiąże się, przede wszystkim z zabawą. Trudno wyobrazić sobie malucha, który nie chciałby radośnie spędzać czasu, wcielając się w wyimaginowanego bohatera czy sportowca. Dzieci chwile wolne od nauki najchętniej wykorzystują na dworze, radośnie bawiąc się w rozmaite gry z innymi. Idealnym miejscem, w jakim mogą to robić, jest ogród.


Bezpieczeństwo wokół domu.
Posiadanie własnego ogrodu czy też działki i pozwalanie w nim na zabawę najmłodszym jest dużo lepszym rozwiązaniem niż zabawa w pobliżu ruchliwej ulicy. Nasza prywatna posesja najczęściej jest ogrodzona od niebezpieczeństwa płotem. Ochrona najmłodszych ważna jest również dla Springfree, dlatego nasze trampoliny ogrodowe opracowane zostały z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Czas w ogrodzie to czas aktywny.
Spędzanie czasu w ogrodzie wiąże się z różnorodnymi korzyściami. Nie tylko oddychamy czystym powietrzem, ale mamy także możliwość uczestnictwa w wielu rodzajach aktywności fizycznych. Sport jest ważny, jego brak może powodować problemy zdrowotne, na przykład otyłość. W ogrodzie dzieci zaznać mogą odpowiedniej ilości ruchu, bawiąc się same, z rówieśnikami oraz z rodzicami. Trampolina ogrodowa może z sukcesem sprawdzić się jako miejsce przeznaczone do ćwiczeń wewnątrz ogrodu, a jednocześnie zapewniać dzieciom ogromną ilość różnorodnej zabawy.

Trampolina ogrodowa dla dzieci.
Trampolina Springfree zaprojektowana została tak, aby umożliwić dzieciom, jak najlepszą i najbezpieczniejszą zabawę. Dzięki odpowiedniej konstrukcji trampoliny oraz zastosowaniu siatki ochronnej, użytkownicy Springfree są dużo bardziej bezpieczni, niż używając zwyczajnej trampoliny. Rodzice w tym czasie mogą doglądać swoich pociech lub bawić się razem z nimi. Trampolina staje się tym samym bardzo dobrą i bezpieczną alternatywą dla czasu spędzanego w domu.

Aktywna zabawa.
Pomysłów na zabawę na trampolinie ogrodowej Springfree jest bardzo wiele. Najmłodsi mogą ją wykorzystać jako podłoże do rysowania kredą i sprawdzić swoją kreatywność. Trampoliny można także używać jak wyimaginowanego fortu, czy zorganizować za jej pomocą kino letnie. Być może warto nocować na niej w śpiworach? Jest to tylko kilka propozycji, a pomysłów można mieć dużo więcej.

Trampoliny ogrodowe różnorodnego użytku.
Jedną z niewątpliwych zalet trampoliny ogrodowej Springfree jest mnogość jej zastosowań. Można do niej podłączyć różne akcesoria, jeszcze bardziej rozbudowując jej funkcje. Maluchy mogą ćwiczyć wrzucanie piłki do kosza, zawieszonego na trampolinie i walczyć o to, kto zbierze więcej punktów. Dzięki odpowiedniemu podłożu trampoliny będzie to zupełnie nowa jakość zabawy. Kosz FlexrHoop został oczywiście zaprojektowany z tych samych materiałów i z taką samą dbałością o bezpieczeństwo jak nasza trampolina. Jeżeli pojawi się chęć połączenia zabawy na świeżym powietrzu z odrobiną elektroniki i gier komputerowych, skorzystać można z dobrodziejstw systemu Tgoma. Skakanie na trampolinie ogrodowej jeszcze nigdy nie było tak urozmaicone.