Trampoliny dla dzieci

Opracowane z myślą o najmłodszych.
Springfree - trampoliny dla dzieci, od samego początku opracowywane były z myślą o najmłodszych. Doktor Keith Alexander poświęcił wiele czasu procesowi tworzenia i prototypowania. Dzięki inżynierskiemu doświadczeniu oraz wyzwaniu, jakim jest bycie ojcem, udało mu się stworzyć bezpieczne i atrakcyjne rozwiązania dla dzieci.


Zabawa dla maluchów.
Dla dzieci nie ma nic lepszego niż dobra zabawa. Wiedzą o tym rodzice, którzy chcieliby zapewnić swoim pociechom jak najlepsze warunki do figlowania. Trampoliny Springfree stały się tym samym, idealnym rozwiązaniem, które łączy dobrą zabawę i bezpieczeństwo.
Wiosną i latem nie ma nic lepszego niż możliwość zabawy we własnym ogrodzie. Berek, gra w piłkę oraz wyścigi ślimaków przywołują wiele ciepłych wspomnień. Do tych zabaw dołączyć można również skoki na trampolinie Springfree, które robią się coraz popularniejsze jako aktywna forma spędzania czasu. Dzieci powinny bowiem bawić się na dworze, nie spędzać czas wyłącznie w domu. Aktywność na zewnątrz wspomaga rozwój kreatywności, uczy dzieci kontaktu z naturą, a także nawiązywania znajomości z rówieśnikami.

Trampolina dla dzieci łączy przyjemne z pożytecznym.
W dzisiejszych czasach najmłodsi uwielbiają spędzać czas z elektroniką, zwłaszcza grając w gry komputerowe. Dlaczego nie połączyć edukacji, technologii informatycznej i zabawy na świeżym powietrzu w jedno? System Tgoma udowadnia, że nie tylko jest to możliwe, ale i skuteczne. W czasie zabawy rodzice również mogą zrelaksować się w ogrodzie, doglądając swoich pociech.

Bezpieczeństwo przede wszystkim.
Zabawa w ogrodzie jest bezpieczną formą rozrywki, ponieważ teren ten jest w prywatnym posiadaniu. Ogrodzeni nie musimy martwić się o bezpieczeństwo maluchów, gdyż nie grozi im chociażby ruchliwa ulica. To właśnie potrzeba troski o najmłodszych uczyniła, że dla Springfree priorytetem stały się bezpieczne trampoliny dla dzieci. Opracowując nasze produkty, zachowujemy wysokie standardy produkcji tak, aby jak najlepiej wyeliminować groźbę uszkodzeń ciała. W ten sposób powstała unikalna wizja Springfree jako bezpiecznych trampolin dla dzieci.

Sport to zdrowie.
Sport na świeżym powietrzu działa pozytywnie na nasze zdrowie. Badania wykazują, że skoki na trampolinie mogą wpływać na polepszanie się zdrowia zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Jeżeli korzystamy z trampoliny to wśród rzeczy, które można uznać za poprawiające się w naszym organizmie, uwidaczniają się: pozytywny wpływ na układy krwionośny i limfatyczny, a także lepszy metabolizm. Trampolina dla dzieci to także dobry sposób na spędzanie aktywnie czasu i walkę z otyłością, zwłaszcza będąc blisko własnego domu.

Trampolina nie tylko do skakania.
Trampoliny Springfree nadają się bardzo dobrze zarówno do zabawy, aktywności fizycznej, jak i zupełnie innych form spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Nasze trampoliny można bardzo dobrze wykorzystać jako przestrzeń do rozwijania artystycznych uzdolnień. Wystarczy tylko różnokolorowa kreda! Innym pomysłem może być rozstawienie letniego kina i oglądanie go leżąc wygodnie na trampolinie. A może ćwiczenie balansowania ciałem?

Wszystko zależy od wyobraźni!