Ambasador marki

Firma Springfree jest dumna z tego, iż może wspierać najlepszych skoczków na trampolinie na świecie. Podziwiamy ich sportową pasję, dążenie do aktywnego życia z zachowaniem zasad bezpieczeństwa . Nasi ambasadorzy marek to najlepsi zawodnicy. Nasi eksperci wiedzą, jak ważne jest, aby korzystać z najbezpieczniejszych urządzeń - bo tylko dzięki nim mogą osiągać swoje najlepsze wyniki.

Karen Cockburn

Trzykrotna medalistka Olimpijska

Cieszę się, że mogę współpracować z firmą, która ma na celu prowadzenie dzieci w kierunku aktywnego życia i sportu , który tak bardzo kocham. Springfree trampolina to jedyna trampolina, którą polecam dla rodzin.

Czytaj więcej...
Karen Cockburn

Rosie MacLennan

Złoty medalista Igrzysk Olimpijskich 2012

Myślę, że to wspaniałe gdy dzieci godzinami mogą skakać na trampolinie Springfree i nie muszę się martwić, że zranią się na skutek uderzenia w rame spadną z trampoliny. Trampolina Springfree to najbezpieczniejszy sprzęt do skakania , do zabawy i do uprawiania sportu – na swoim własnym podwórku.

Czytaj więcej...
Rosie MacLennan

Jason Burnett

srebrny medalista igrzysk Olimpijskich 2008

Zabawę i bezpieczne skoki na trampolinie – to zapewnia trampolina Springfree. Kiedy skaczecie, nie trzeba się bać, że wasza noga zostanie uwięziona w sprężynach lub zraniona przez ostre krawędzie. Dzięki oryginalnej i przede wszystkim bezpicznej konstrukcji trampolina Springfree nadaje się na każde podwórko - jest idealna dla całej rodziny.

Czytaj więcej...
Jason Burnett

Steven Gluckstein

mistrz w skokach na trampolinie USA

Firma Springfree kocha ten sport - tak jak ja. Stworzyła produkt, który pozwala rodzinom przeżyć w bezpieczny sposób i we własnym ogrodzie fascynację ze skakania na trampolinie. Produkt jest wyjątkowy, innowacyjny i doskonale sprężysty. Super zabawa!

Czytaj więcej...
Steven Gluckstein

Jeffrey Gluckstein

mistrz w skokach na trampolinie USA

Kiedy byłem dzieckie zraniłem się na trampolinie w ogrodzie. Więc wiem dokładnie, jak niebezpieczne mogą być trampoliny. Jednak konstrukcja trampoliny Springfree zapewnia, że skaknie może być bezpieczne i zabawne na dodatek na swoim własnym podwórku.

Czytaj więcej...
Jeffrey Gluckstein