Korzyść dla Państwa zdrowia

Efektywne ćwiczenia fitness

Czy wiecie, że przez 10 minut skakania na trampolinie Springfree wydacie tyle energii, co podczas półgodzinnego biegu? Według jednego badania NASA, jest skakanie na trampolinie o 68 procent bardziej wydajne niż jogging.

Serce i krążenie

Skakanie na trampolinie jest ćwiczeniem aerobowym o intensywności od średniej do wysokiej. Świetnie wzmacnia serce i poprawia krążenie. Skakanie podwyszsza tętno i nie wymaga tyle czasu ile porównywalne ćwiczenia fitness.

Trening interwałowy

Na trampolinie Springfree można wykonać w każdym przedziale kilku ruchów. W odróżnieniu od tradycyjnych ćwiczeń fitness, w którym tylko jeden ruch jest wykonywany (np. bieżnia, rower, rower treningowy lub stepper.

Trening z niskim obciążeniem

Skoki na trampolinie Springfree prezentują ćwiczenie z nizkim obciążeniem stawów. Mata absorbuje 80 procent ciężaru w pionowym przyspieszaniu i zwalnianiu.

Mocniejsze kości

Powtarzalny ruch skokowy zwiększa zawartość mineralną kości i wzmacnia strukturę mięśni i kości. Każde lądowanie po skoku ma podwójną siłe grawitacji, która wzmacnia mięśnie i zapobiega choróbom kości, takich jak osteoporoza.

Detoksykacja i drenaż limfatyczny

Trampolina pobudza układ limfatyczny i pomaga w detoksykacji organizmu, czyli eliminuje toksyny, szkodliwe białka, bakterie, wirusy i resztek komórek. Przyspieszania i hamowania, pomagają usuwać odpady z naszych komórek.

Zdrowie psychiczne

Wysiłek fizyczny sprawia, że jesteśmy szczęśliwi, pozytywni i zwiększa naszą pewność siebie.Produkcja endorfin przez nasz organizm podczas ruchu powoduje, iż czujemy się w dobrym humorze. Skoki na Springfree Trampolinie dają Państwu spokój wewnętrzny i siłę psychiczną – poprostu czujecie się bezpiecznie i jesteście szczęśliwi!

Springfree Trampolina to nie tylko zabawa dla dzieci. Jest to również świetny sposób dla rodziców, aby być aktywnym. Pobierz nasze procedury do ćwiczeń opracowanych specjalnie dla Springfree trampolin.

Ćwiczenia fitness

Video do pobrania:

Przepisy od Rosie

Zsukasz pyszne, proste i zdrowe posiłki dla całej rodzin? Zobacz nasze wideo z serii Receptury Rosie i spróbuj posiłek opracowany przez mistrza świata i złotego medalistę igrzysk olimpijskich.

Znaczenie bycia aktywnym

Amanda Parker jest mistrzem świata w sporcie trampolinowym i nauczycielem wychowania fizycznego, więc wie, jak ważna jest dla dzieci aktywność ruchowa.