Springfree

Modré logo Springfree trampolín
10 lat Gwarancja
Nagradzany na całym świecie
Zabawa dla wszystkich

11 zabawnych zimowych aktywności w ogrodzie dla całej rodziny

Zima – jest mokra i zimna i zwykle oznacza pozostanie w domu przy ciepłym kominku. Pozostanie w domu może być jednak trudne dla dzieci. Mają one dużo energii i mogą łatwo stać się sfrustrowane, rozdrażnione i znudzone, jeśli nie mają odpowiednich sposobów na jej ukierunkowanie. W Springfree Trampolines specjalizujemy się w zapewnianiu dzieciom bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu przez cały rok! Wynieś zabawę na zewnątrz nawet zimą!

5 minut czytania

Kiedy nadchodzi zima, a temperatura spada tak szybko, jak pada śnieg, łatwo jest znaleźć wymówkę, aby pozostać w domu. Przy odrobinie kreatywności, własne podwórko można przekształcić w zimową krainę czarów pełną zabaw dla całej rodziny. Trampolina Springfree może ci w tym pomóc.

 1. Zbuduj śnieżny fort! Ta klasyczna zimowa aktywność zapewnia wiele godzin zabawy przy budowaniu ścian i dachów lub kopaniu stosu śniegu z labiryntem tuneli. Pozwól dzieciom budować konkurencyjne forty do walki na śnieżki lub jeszcze lepiej, współpracujcie, aby zbudować mega fort. Użyj pojemników plażowych lub pustych pojemników po lodach, aby stworzyć ściany, kamienie śnieżne i inne elementy konstrukcyjne.
 2. Twórz śnieżne obrazy! Czy wiesz, że możesz stworzyć bezpieczne „śnieżne obrazy” używając barwników spożywczych i wody w plastikowych butelkach? To łatwe, tanie i zabawne! Zrób płótno ze swojego zaśnieżonego podwórka i zaproś dzieci do namalowania arcydzieła. Nie zapomnij zrobić zdjęcia, zanim pokryje je jeszcze więcej śniegu!

Winteraktivitäten

 1. Rozgrzewka na trampolinie. Czy wiesz, że trampoliny Springfree są przeznaczone do aktywności we wszystkich czterech porach roku? Zgadza się! Jeśli jest ci zimno w zimie, zrób kilka rozgrzewających skoków – to świetny sposób na ćwiczenia. (I nie zapomnij sprawdzić naszej strony internetowej, aby uzyskać wskazówki dotyczące użytkowania i konserwacji w zimie)
 2. Zaprojektujśnieżny labirynt. Możesz zaprojektować labirynt, układając śnieg na ziemi w rzędach i tworząc masywny, kręty labirynt przejść między rzędami. Zaproś dzieci do wcześniejszego zaprojektowania labiryntu na papierze lub improwizuj i buduj labirynt na bieżąco!
 3. Zaprojektuj magiczne szlaki stworzeń na podwórku. Przy następnych opadach śniegu udaj się na podwórko i zaprojektuj własne gigantyczne ślady zwierząt, odciskając je na śniegu. Wyobraź sobie wielkie ślady dinozaurów, długie ślady węża lub spiczaste ślady gigantycznego ptaka. Możesz zamienić swoje własne podwórko w Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć! Następnie wejdź do środka i narysuj zdjęcia stworzonych przez siebie stworzeń.
 4. Trampolinowy unihokej na śnieżki! Jeśli masz wystarczająco dużo śniegu, możesz zagrać w śnieżną piłkę na trampolinie Springfree. Niech skaczący na zmianę odbijają się na trampolinie, podczas gdy ci, którzy czekają na swoją kolej, robią śnieżki, które ostrożnie przerzucają przez siatkę. Pamiętaj, aby nie rzucać zbyt ostro i używać tylko puchu (a nie ciężkiego/mokrego śniegu).
 5. Zrób kolorową biżuterię z lodu! Kup balony z wodą w sklepie z dolarami i napełnij je wodą i różnymi kolorami barwników spożywczych. Pozostaw balony na zewnątrz na noc, a zimna pogoda zamrozi wodę, balony pękną, a ty zostaniesz z kolorową biżuterią z lodu. Posprzątaj kawałki pękniętych balonów i użyj lodowych klejnotów do udekorowania śnieżnego fortu lub stwórz stos skarbów w środku lodowego labiryntu.

Winteraktivitaeten

 1. Przygotuj stację z gorącą czekoladą. W chłodny, gwieździsty wieczór ustaw termosy z gorącą czekoladą w ogrodzie lub użyj gorącej czekolady, aby rozgrzać się po zabawie w środku. Przygotuj pianki, bitą śmietanę, czekoladową posypkę i cynamon jako smaczne dodatki.
 2. Zorganizuj konkurs na bałwana! Ubierz się ciepło i tocz gigantyczne śnieżki, aby zbudować własnego bałwana! Wykop fantazyjnego drinka i zmień swoje śnieżne kreacje w rycerzy, wróżki, piratów lub cokolwiek, co wymyśli Twoja wyobraźnia!
 3. Sanki! Jeśli masz stok na swoim podwórku lub w pobliskim parku, jazda na sankach jest jednym z najfajniejszych sposobów na wykorzystanie świeżych opadów śniegu. Można też na zmianę ciągnąć sanki w ogrodzie. Możesz także wypróbować odmianę śnieżnego labiryntu, budując tor na swoim podwórku i sprawdzając, która drużyna pokona go najszybciej.
 4. Przerzuć flagę! Zabawną wariacją na temat łapania flag i walk na śnieżki jest gra „Przerzuć flagę”. Umieść flagi na przeciwległych końcach ogrodu, narysuj linię w połowie drogi i podziel się na drużyny. Celem jest przewrócenie flagi drużyny przeciwnej za pomocą śnieżki. Jeśli przekroczysz linię półmetka, możesz zostać trafiony śnieżką i musisz wrócić do swojej flagi, aby ponownie dołączyć do gry.
Scroll to Top